Стягнення аліментів на повнолітню дитину, що продовжує навчання

Вартість: 1999 грн.

1
2
3
4
Приклад: Горін Ольга Василівна
Приклад: 11002, м. Київ, вул. Мальовнича, 11/25
Приклад: 16598745
Приклад: 098-765-43-21
Приклад: Горін Федір Іванович
Приклад: 11002, м. Київ, вул. Мальовнича, 15/33
Приклад: 16598745 / якщо невідомо залишаєте поле пустим
Приклад: 098-765-43-21 / якщо невідомо залишаєте поле пустим
Якщо невідомо залишаєте поле пустим

Вибір суду до якого подається заява

Приклад: 12 вересня 2006
Приклад: Київський міський відділ державної реєстрації шлюбів Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Києва)
ТАК/НІ
Приклад: Захар 2002 року народження
Приклад: КНУ імені Тараса Шевченка
Приклад: 01 вересня 2020 року по 31 грудня 2025 року

Що Далі?

Обираєте документ

Для отримання позовної заяви Вам слід перейти у розділ Миттєва позовна заява на головній сторінці обравши відповідний документ

Заповнюєте дані

Усі дані Вам необхідно вказати відповідно до офіційних документів. Для цього Вам необхідно Ваш паспорта, паспорт відповідача, свідоцтво про шлюб та свідоцтво про народження дитини. Якщо з будь-яких причин інформація відсутня або невідома Ви залишаєте поле пустим.

Оплачуєте послугу

Послуга оплачується за допомогою LiqPay Privat 24 або у інший зручний для Вас спосіб, після чого готова позовна заява надсилається на вказану Вами електронну пошту.

Отримуєте готову позовну заяву

Одразу ж після перевірки правильності введених Вами даних виправлена (у разі необхідності) позовна заява про стягнення аліментів на повнолітню дитину, що продовжує навчання надсилається на Вашу електронну пошту.

Поширені питання

Відгуки

Розлучалась і треба було ділити майно. Чоловік хотів все собі забрати, так як все оформлено на нього. Та із судом важко, так як вже проживаю та працюю в іншому місті. Сервіс швидко оформив документи і подав до суду. Результат позитивний, суд поділив майно справедливо 👍

Анна

Мала типову життєву ситуацію – розлучення. Але ніяк не могла зібратися з силами, щоб розлучитися – чоловік проти, а значить треба йти до суду. Знайшла в мережі сайт pozoff.ua, де подала заяву за кілька хвилин. Документи прийшли на пошту, і головне, юридично правильно, так як успішно отримала розлучення. Дякую за такий зручний сервіс ))

Ольга

Моя ситуація з ДТП. Був у відряджені в Києві та вдарив машину. Знайомого поліцейського тут не було, тому звернувся до Pozoff за порадою того ж полісмена. )) Хлопці чітко сказали порядок дій і все розрулили. З мого боку рухів було мінімально, за що готовий радити його всім

Павло

Нещодавно купив квартиру. На ютубі побачив рекламу, що можна відшкодувати 1% її вартості – податок при купівлі. Майже взагалі нічого не робив, лише дав дані юристам і вони все зробили + ще й відшкодували гроші за їх послуги. Тобто по суті нічого і не платив, і не робив, а гроші повернули. Просто супер робота!

Богдан

Потрібна була допомога з аліментами, бо розлучилась, а чоловік не хотів давати гроші на дитину. Також лякало саме звернення до суду, бо це додаткові витрати. Юристи Pozoff зробили все за мене і за досить адекватні гроші. Дуже вдячна їм за допомогу ❤️

Ольга

Один товарищ должен был мне деньги, я имел расписку. Деньги он не отдавал, и я не хотел идти в суд, так как не хотел возни. Но узнав о адвокатах pozoff.ua и их небольшие расценки, все же решил вернуть долг. Все супер, товарищ деньги вернул, я даже в суд не разу не появлялся!

Андрей
м. Львів
Адреса:вулиця Тершаковців, 2А
Телефон:098 809 8080
м. Київ
Адреса:вулиця Січових Стрільців, 37-41
Телефон:098 809 8080
м. Харків
Адреса:проспект Науки, 9, Харків
Телефон:098 809 8080