Про нас

Pozoff.ua

Максим Колошкін

CEO & Co-Founder

З досвіду нам відомо, наскільки складною та виснажливою буває процедура звернення до суду за захистом своїх прав. Пошук професійного юриста, розумна вартість послуг та швидка комунікація змушує вносити корективи у щільний життєвий трафік витрачаючи час та кошти.

Сучасний підхід надання юридичних послуг сервісу «Pozoff» вирішіть Вашу проблему та досягне бажаного результату.

Детальніше про проект Pozoff.ua

Ми команда амбітних юристів, які створили унікальний сервіс для надання юридичних послуг. Унікальність сервісу «Pozoff» полягає в особливому способі надання цих послуг.

Наш багаторічний досвід вказує на те, що звичний для суспільства метод застарілий та малоефективний.

Сервіс створений таким чином, що Вам необхідно лише заповнити дані відповідно до обраного Вами документа. Усю іншу роботу виконають наші юристи за Вас. За лічені хвилини Ви отримуєте бажаний результат. В подальшому за необхідності наші юристи з радістю нададуть вичерпні роз’яснення.

Мобільність

Надання послуг у будь-який час та у будь-якому місці, без жодних особистих зустрічей. Для комунікації Вам необхідний лише смартфон/комп’ютер. У такий спосіб Вам максимально швидко буде надана кваліфікована допомога.

Економія

Надаючи кваліфіковану юридичну допомогу інтереси клієнта виступають пріоритетом. Користуючись сервісом «Pozoff» ви не витрачаєте кошти та час для численних зустрічей з адвокатом. Окрім того ви економите кошти на транспорт та час в годинних заторах. Такі б здавалось дрібниці допоможуть зекономити Вам час та кошти, при цьому Ви отримуєте професійну правову допомогу.

Безпека

Отримуючи послуги онлайн ви уникаєте можливих ризиків для здоров’я, оскільки співпраця відбувається дистанційно. Консультації здійснюються за допомогою гаджетів. Документи Ви зможете отримати у зручний для Вас спосіб, а саме: на електронну пошту, кур’єром.
Замовити

Кошти

Користуючись сервісом «Pozoff» Ви економите близько 60% витрат отримуючи при цьому бажаний результат, а це близько 1300 грн. за одне лише звернення до адвоката.

Час

Отримуючи юридичні послуги Ви не затрачаєте час на транспорт, корки та позбавлені необхідності фізичних зустрічей все це та багато іншого створено для Вашого комфорту.

Комунікація

Послуги надаються у будь-який зручний для Вас спосіб з метою економії часу та коштів при цьому Ви уникаєте потенційних контактів та застерігаєтесь від захворювань пов’язаних із COVID-19.

Що Далі?

Обираєте документ

Для отримання позовної заяви Вам слід перейти у розділ Позовна заява обравши відповідний документ.

Заповнюєте дані

Усі дані Вам необхідно вказати відповідно до офіційних документів. У випадку, якщо з будь-яких причин інформація відсутня Ви просто залишаєте поле пустим.

Вірність даних перевіряється адвокатом

Після того, як Ви заповните усі поля коректність документу перевіряється кваліфікованими юристами.

Отримуєте документ на електронну пошту

Після перевірки юристами та з внесенням правок (у разі необхідності) документ у форматі Word надсилається на вказану Вами електронну пошту.

Часті питання

Юридичний сервіс Pozoff створений для надання усього спектру юридичних послуг в онлайн режимі. Без жодних проблем та у зручний для Вас спосіб Ви зможете отримати як позовну заяву заповнивши лише дані сторін, так і юридичну консультацію для якої необхідно надіслати документ, який наші юристи опрацюють та в найкоротші терміни нададуть професійну консультацію.
Для отримання позову слід обрати необхідну Вам позовну заяву. Заповнити усі поля з даними сторін після чого позовна заява додатково перевірена юристами Pozoff буде скерована на Вашу електронну пошту.
Перед направленням позовної заяви клієнту коректність сформованої позовної заяви перевіряється юристами сервісу Pozoff. Вам необхідно лише вірно заповнити інформацію сторін все інше ми зробимо за Вас.
м. Львів
Адреса:вулиця Тершаковців, 2А
Телефон:098 809 8080
м. Київ
Адреса:вулиця Січових Стрільців, 37-41
Телефон:098 809 8080
м. Харків
Адреса:проспект Науки, 9, Харків
Телефон:098 809 8080