Довідка

Pozoff.ua

Часті питання

Юридичний сервіс Pozoff створений для надання усього спектру юридичних послуг в онлайн режимі. Без жодних проблем та у зручний для Вас спосіб Ви зможете отримати як позовну заяву заповнивши лише дані сторін, так і юридичну консультацію для якої необхідно надіслати документ, який наші юристи опрацюють та в найкоротші терміни нададуть професійну консультацію.
Для отримання позову слід обрати необхідну Вам позовну заяву. Заповнити усі поля з даними сторін після чого позовна заява додатково перевірена юристами Pozoff буде скерована на Вашу електронну пошту.
Перед направленням позовної заяви клієнту коректність сформованої позовної заяви перевіряється юристами сервісу Pozoff. Вам необхідно лише вірно заповнити інформацію сторін все інше ми зробимо за Вас.

Етапи виконання

Обираєте документ

Для отримання позовної заяви Вам слід перейти у розділ Позовна заява обравши відповідний документ

Заповнюєте дані

Усі дані Вам необхідно вказати відповідно до офіційних документів. У випадку, якщо з будь-яких причин інформація відсутня Ви просто залишаєте поле пустим

Вірність даних перевіряється адвокатом

Після того, як Ви заповните усі поля коректність документу перевіряється кваліфікованими юристами

Отримуєте документ на електронну пошту

Після перевірки юристами та з внесенням правок (у разі необхідності) документ у форматі Word надсилається на вказану Вами електронну пошту

Електронно Цифровий Підпис

Сервіси надання ЕЦП
Приват Банк Перейти
Мін'юст Перейти
м. Львів
Адреса:вулиця Тершаковців, 2А
Телефон:098 809 8080
м. Київ
Адреса:вулиця Січових Стрільців, 37-41
Телефон:098 809 8080
м. Харків
Адреса:проспект Науки, 9, Харків
Телефон:098 809 8080